סורגים

סורגים הנם פתרון הצללה לבתים אשר מסופק לבתי אב רבים בתפוצה לא מועטה. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לכם – כבעלי בתי אב – להתקין סורגים: החל ממניעת סכנה של נפילת ילדים מהקומות הגבוהות, ועד למניעת פריצות לבתים. יחד עם זאת, חשוב להבחין בין שני המקרים, ולכן נספק מידע כיצד להגן על הילדים בצורה הטובה ביותר, וכיצד להערים על פורצים באמצעות סורגים בדרכים מתוחכמות במיוחד.

הגנה מפני נפילות ילדים וטף

אנו סבורים כי דיירים הקומות הגבוהות: קומה 3+ חייבים בהתקנת סורגים, ואינם יכולים להסתפק רק במעקה בטיחות, בשל הסכנה המוחשית שבנפילה. בדירות כאלו מומלץ להתקין סורגים בחלונות הקטנים בחדרי השינה ובחדרים של הילדים. בחלון הראשי – הצופה למטה ממרפסת השמש רצוי להתקין מעקה בטיחות גבוה.

הגנה מפני פריצות

אם אתם גרים בקומות הגבוהות ואין לכם מרפסת שמש חיצונית – אין טעם להתקין סורגים מהסיבה הפשוטה ששום פורץ לא ייקח סיכון של נפילה מגובה שכזה. כאשר פורצים מקבלים החלטה לגנוב מדירה בקומה גבוהה, הם לרוב יעשו זאת דרך הגג, באמצעות חבל, וגם זה רק אם ישנה מרפסת שמש שתשמש להם כבסיס בתום הירידה. לכן, אם יש לכם מרפסת שמש בדירה – רק ממנה הפורצים יכולים לחדור. מה שמומלץ לעשות, לדעתנו, הוא להתקין סורגים על הדלת שחוצצת בין אותה מרפסת לבין פנים הבית, ובכך ללכוד את הפורצים בחוץ. התקנת מערכת אזעקה בבית, והצבת גלאי נפח באותה מרפסת יכולים גם להחיש את לכידתם על ידי כוחות בטחון-הפנים.

סורגים – פונקציונליות מול דקורציה

ישנם סוגים שונים של אמצעי הגנה לחלונות שלכם. החל מהסורגים המתקפלים, ועד לסורגים קבועים שניתן לקבע עם ואקום. אנו סבורים כי הסורגים המתקפלים הם הטובים ביותר, אולם חוב לשמור את המפתח שלהם הרחק מהישג ידם של ילדים. ניתן לבחור דגמים בשלל צורות וצבעים לבחירתכם. אפשרות נוספת היא דגם הסורגים השקופים: הם לא נראים כלפי חוץ לעוברי אורח בשל הגוון החלבי והחלש שלהם, ודווקא משום כל זו הרתעה טובה מפני פריצות: זה מומלץ במיוחד לדיירי הקומות הנמוכות שחשופים יותר לפריצות מאשר עמיתיהם שגרים גבוה יותר.

Iron front gate of a luxury home

קטלוג סורגים

סורגים – סורגים לחלונות – סורגים לבית – סורגים מתקפלים – חברות סורגים – המלצות

סורגים

מעוניין לקבל הצעת מחיר ממבחר הספקים?