שערי אלומיניום

היתרון בהתקנת שערים חשמליים

מזה שנים מעדיפים בעלי הבניינים בדירות מגורים, משרדים או מפעלים להתקין שערים חשמליים בכניסה אל אזור החניה, הן מבחינת שמירה ומידור של כניסת רכבים בלתי מורשים, שמירה על הרכוש שבתוך החניה, חיסכון בעלויות שומר או סדרן לחנייה ועוד. לפניכם כל היתרונות של התקנת שערים חשמליים אשר מספקים לנו נוחות, איכות וביטחון.

מידור רכבים בלתי מורשים

כל בית דירות עם חניה צמודה יודע, כי אם אין שער לחנייה, סביר להניח, כי ימצאו בו לפחות שניים או שלושה רכבים החונים בחניה לא להם. בערים הגדולות, בהן יש מחסור בחניה, יש צורך להקפיד על שמירת החנייה לטובת בעלי החניה, ולכן, התקנת שערים חשמליים הינה הכרחית. גם כאשר מדובר במוסדות, מבנים ציבוריים, בנייני תעשייה ובמיוחד כאשר מדובר במבנים רגישים מבחינת ביטחון יש צורך להרחיק כניסה של בלתי מורשים, ולכן, התקנת שער חשמלי הינה הפתרון הטוב ביותר.

חיסכון בעלויות שומר או סדרן

במבני משרדים או מפעלים נוהגים להחזיק שומר חנייה או סדרן חנייה בכל שעות היום והלילה. כאשר ישנו שער חשמלי, למעשה אנחנו חוסכים את עלות המשרה, ומאפשרים מידור טוב וניהול תקין של החנייה ללא צורך בכוח אדם לביצוע העבודה. השער החשמלי משמש כשומר על כניסת הרכבים, ורק בעלי שלט כניסה לחנייה או זיהוי כלי רכב יכולים לעבור מבעד לשער.

שמירה על רכוש

בעלי רכבים מעוניינים לשמור על הרכב שלהם מפני גניבה, מעבר לכך, מוסדות או מפעלים המעוניינים להרחיק זרים, זקוקים גם כן לסוג של מעטפת ביטחון נוספת – וזה בדיוק הפתרון של התקנת שערים חשמליים. שער חשמלי הינו מכשול נוסף בפני זרים, ושערים חזקים ומתוכננים בקפידה אינם יספקו את אותה פירצה או גישה אל אזור החנייה או השטח אותו אנחנו מבקשים לאבטח.

התקנת שערים חשמליים מספקת מגוון רחב של יתרונות, וזו הסיבה, כי היום, בכל חניון, גם אם ישנו סדרן או שומר, ישנו שער חשמלי הבאה להעניק מעטפת הגנה נוספת ואיכותית.

Iron front gate of a luxury home

פורטל אלום

העסק שלכם יכול להיות כאן. זה המקום לתת עליו כמה מילים שיזמינו את הלקוח להיכנס לדף העסק שלכם. אינפורמציה כמו ותק, תחומי התמחות ופעילות חשובים מאוד.

ירושלים, תל אביב, כפר סבא

מעוניין לקבל הצעת מחיר ממבחר הספקים?