מעקות אלומיניום

הידעתם כי לא כל מעקה שמוצע לכם למכירה בהכרח מתיישב עם התקינה הישראלית לתחום הבנייה? הידעתם כי אותה תקינה שומרת לכם על הילדים מפני נפילות מסוכנות? אם גם אתם זקוקים למידע הנכון והמדויק ביותר בתחום המעקות, כזה אשר יסבר את אוזניכם וישלב ידע בטיחותי ועיצובי כאחד – כאן תוכלו לקרוא את כל העובדות המעודכנות ביותר אודות מעקות. ובכן, נתחיל בהכרת התקן:

גובה כל מעקה שמקביל לקרקע: החל ממעקה מרפסת ועד לקצוות של מעקה מדרגות – 1.05 מ' מינימום. גובה המינימום בכל נקודה על שיפוע מעקה המדרגות הוא 90 ס"מ מאזור הדריכה שלכם לצמרת המעקה באותה נקודה. כמו כן, במידה ויצרן המעקות החליט לבנות אותם עם רווח בין הרצפה לתחתית המעקה, אסור לו לחרוג יותר מ- 10 ס"מ, למניעת נפילת ילדים וטף מגובה רב.

דקורציה בתחום המעקות

היות והמעקה הוא חובה להצבה בכל גרם מדרגות בן 3+ מדרגות, ובוודאי – חובה להצבה במרפסות החיצוניות, הבה וננצל את המטלה הזו על מנת לשפר לכם את העיצוב בבית. הבית שלכם מעוצב בסגנון אורבני בנוסח איטלקי? זה אומר שכמות המתכות המוזהבות שלכם, ומוצרי העור והעץ הטבעי – רבים, ושולטים בבית. לכן, מעקה זכוכית ומתכת מוזהבת יתאים במיוחד לבית שכזה: לדוגמה – מעקה עם בסיס נירוסטה בעלת גוון צהבהב. לעומת זאת, לבית שמעוצב בסגנון המודרני, זה אשר קרוי "הייטק" יתאימו בעיקר מעקות עץ צבוע לבן, או מעקות אלומיניום בצבע טבעי.

עובדות נוספות שחשוב לדעת על מעקות

מעקות אינם נועדו להישענות, ובוודאי שלא לטיפוס או מגע מסיבי. המעקות הנם מוצרים אשר מוגדרים בחוק "מונעי נפילה", וזאת בשונה ממוצרים "בולמי נפילה" המשמשים בעיקר את ענף הבניין והשיפוצים. ההבדל המהותי בין השניים גלום בכך שמוצר בולם נפילה הוא מסיבי כל כך – שגם אם תיעשה טעות פטלית שעלולה להסתיים באסון נפילה כבד, האמצעי יבלום אתכם בזמן ויציל את חייכם. מוצר כמו מעקה, לעומת זאת, נועד רק להתריע שלא להתקרב לאזור המסוכן, ולא לטפס עליו ולצפות ל- 100% הגנה. הדבר נכון למעקות מכל סוגי חומרי הייצור.

Iron front gate of a luxury home

פורטל מעקות

מעקות – מעקות למדרגות – מעקות זכוכית – מאחזי יד למעקות ועוד..

ירושלים, תל אביב, כפר סבא

מעוניין לקבל הצעת מחיר ממבחר הספקים?